Pôžičky online

Pôžička bez registra

Pôžičky bez registra sú špeciálne tolerantné pôžičky k registrom. Obvykle tento druh pôžičiek poskytuje nebankový sektor, kde sú firmy aj na tieto varianty pôžičiek veľmi dobre pripravené.

Pôžičky bez registra sú absolútne neúčelové, preto záleží len na potrebách žiadateľa.

Banky vždy kontrolujú registre dlžníkov a preverujú tak schopnosť žiadateľa pôžičku splácať. Ak máte záznam, v banke narazíte na problém so schválením.

pan půjčka

Menej formalít

Istou nevýhodou je vyšší úrok, keďže spoločnosť poskytujúca peniaze musia podstúpiť vyššie riziko. K vybavenie pôžičky sú potrebné dva doklady totožnosti a prakticky ihneď je možné zmluvu uzavrieť.

Po žiadateľovi nie je viac požadované. Inštitúcia môže peniaze vydať okamžite, pretože nesleduje ďalšie informácie o klientovi.

Tieto pôžičky často využívajú klienti, ktorí majú záznam v dlhovom registri či už bankovom či nebankovom. Títo ľudia majú veľmi malú šancu získať klasickú pôžičku, pretože sú pre banku aj ďalšie inštitúcie neverohodnými klientmi.

Na to, dostať sa do registra dlžníkov, stačí málo. Stačí jedna oneskorená platba, jeden zle zadaný variabilný symbol či chyba v čísle účtu. Pri všetkých týchto omyloch putuje človek a jeho záznam do registra dlžníkov ako nespoľahlivý a má podstatne sťaženú situáciu pri žiadaní o pôžičku. Avšak, ako bolo povedané vyššie, pôžičky bez registra ihneď získať možné je.

Drahšie ale dostupnejšie

Často znamenajú pre človeka jedinú možnú šancu, kde peniaze získať. A aj preto si môžu spoločnosti u tohto druhu úveru povedať o podstatne vyšší úrok, ktorý však žiadateľ rád zaplatí, len aby mal istotu, že svoje peniaze dostane a môže prípadne splatiť iné záväzky, ktoré neznesú už ďalší odklad.

Vysoký úrok je akási daň za okamžité vybavenie, peňažnú likviditu a rizikovosť celej pôžičky. Následne môže žiadateľ pôžičku využiť podľa svojho uváženia. Peniaze sú žiadateľom zvyčajne ihneď pripravené a vydávajú sa na mieste, proti uzavretiu zmluvy.

Pôžička, ktorá sa prezentuje predponou "BEZ" je vždy vykúpená vyššou cenou. Majte to na pamäti pri výbere tej správnej spoločnosti a strážte si RPMN.

Všetky práva vyhradené AAAPôžičky.sk, (c) 2024 Ing, Radek Šmach   |  Kontaktné informácie

Podmienky používania a ochrana osobných údajov