Pôžičky online

Bankové pôžičky

Bankové pôžičky patrí ku klasickým formám pôžičiek s najmenšou mierou rizika a nízkou úrokovou sadzbou. Dojednať pôžičku je možné vo väčšine slovenských bánk, alebo ich dcérskych spoločností. Pre poskytnutie pôžičiek je väčšinou potrebné mať účet v danej banke.

Bankové pôžičky bývajú hotovostné, môžu byť deponované na účet či realizované poskytnutím úverového rámca na bežnom účte. V poslednej dobe sa využívajú tiež úverové kreditné karty s veľmi výhodným bezúročným obdobím.

pan půjčka

Bankové aj nebankové pôžičky:

Pred získaním bankovej pôžičky budete väčšinou vyzvaní na doloženie Vášho príjmu. Banka po Vás, v prípade vyšších čiastok pôžičky, môže požadovať ručiteľa alebo zabezpečenie pôžičky nehnuteľnostou alebo iným majetkom.

Pred uzavretím zmluvy odporúčame prejsť si ponuky rôznych bánk a porovnať si ich ponuky a RPMN (ročnú percentuálnu mieru nákladov). Čím je RPMN nižšia, tým menej za pôžičku platíte. Dôležité je zvoliť si optimálnu dobu splácania, ktorej dĺžka vyhovuje každému inak. Pôžičky sa dojednávajú na nákup tovaru, služby alebo bezúčelovo.

Kde získať bankové pôžičky?

Odporúčame využiť bankovú MojaPôžička.sk od Sberbank, ktorá má veľmi výhodné RPMN. Ak nespĺňate prísne bankové kritériá, vyskúšajte známe a veľké nebankové spoločnosti, ktoré sú veľmi podobné bankovým pôžičkám.





Všetky práva vyhradené AAAPôžičky.sk, (c) 2024 Ing, Radek Šmach   |  Kontaktné informácie

Podmienky používania a ochrana osobných údajov