Pôžičky online

Nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky patrí medzi pôžičky s úrokovou sadzbou, ktorá je vyššia ako u pôžičiek bankových. Kritériá na ich získanie sú oveľa miernejšie ako v bankovom sektore, ktorý požaduje väčšie záruky a dokladovanie.

Nebankové sa nazývajú preto, že sú poskytované spoločnosťami mimo bankový sektor. Financie, ktoré nebankové spoločnosti požičiavajú, pochádzajú z mimobankových, teda súkromných alebo firemných zdrojov.

Sú priechodnejší pre ľudí so záznamom v registroch či problematickým príjmom. Existujú tu veľké a seriózne spoločnosti, ktoré majú podmienky podobné bankám, ale aj menej seriózne spoločnosti, na ktoré je potrebné dať si pozor.

pan půjčka

Nebankové pôžičky, kde požičia na čokoľvek

Dbajte na zvýšenú opatrnosť pri podpisovaní zmluvy. Ak máte pochybnosti, vezmite si zmluvu prečítať v kľude domov, alebo sa poraďte s odborníkom.

Overte si výšku úrokov, pozor na zámenu ročnej a mesačnej úrokovej sadzby a tiež doby splácania. Pokiaľ je to možné, usilujte skôr o pôžičku od známej spoločnosti. V žiadnom prípade neplaťte vopred žiadne poplatky.

Ak je vyžadovaná zástava nehnuteľnosti, zmenkou alebo inou hnuteľňou vecou, pozorne preštudujte podmienky prepadnutia zástavy. Predídete tak nepríjemnostiam pri prípadnej exekúcii v momente nedodržanie vašich záväzkov.

Seriózne nebankové spoločnosti

Vyskúšajte nebankové pôžičky, ktoré sú tolerantnejší ako bankové pôžičky. Medzi významných hráčov na našom trhu môžeme zaradiť napríklad Cetelem> alebo Home Credit. Tu očakávajte podmienky podobné tým bankovým.Pôžičky do výplaty

Samostatnou kategóriou pôžičiek, kde možno veľmi ľahko, ale pomerne draho získať malú čiastku sú pôžičky pred výplatou, ktoré Vám pomôžu s financiami len krátkodobo a to na 30 - 45 dní. Aj tu pôsobí mnoho poskytovateľov, z ktorých sa dá vyberať.Pozor na sľuby

Držte sa ďalej od sľubov neserióznych spoločností, ktoré sľubujú, že okamžite požičia úplne všetkým. Väčšinou sa jedná o podvod, alebo zaplatíte extrémne vysoké úroky a poplatky.

Všetky práva vyhradené AAAPôžičky.sk, (c) 2024 Ing, Radek Šmach   |  Kontaktné informácie

Podmienky používania a ochrana osobných údajov