Pôžičky online

Pôžička bez dokladovania príjmu

Pôžičky bez dokladovania príjmu sú určené všetkým, ktorí nemôžu banke doložiť výšku svojich príjmov. Pôžičky bez dokladovania príjmu sú určené tiež pre nezamestnaných a mamičkám na materskej dovolenke, ktoré nemôžu doložiť výšku svojich príjmov, aj keď to vyžaduje väčšina bánk.

Pre nebankové spoločnosti je dôležitá schopnosť pôžičky splácať a možnosti ručenia.

Jedná sa o formu pôžičiek zvyčajne s vyššou úrokovou sadzbou a RPMN. Ručenie u takýchto pôžičiek býva nehnuteľnosťou, zmenkou alebo inými hnuteľnými vecami.

pan půjčka

Pôžičky bez príjmu

Túto formu pôžičiek nájdeme skôr u nebankových spoločností než bánk. Ak nemáte trvalý zdroj príjmov, alebo je na príliš nízkej úrovni, schválenie pôžičky v banke sa zvyčajne nedočkáte.

Dbajte na zvýšenú opatrnosť predovšetkým pri podpisovaní zmluvy. Ak máte pochybnosti, vezmite si zmluvu prečítať v kľude domov, alebo sa poraďte s odborníkom. Môže tu existovať zvýšené riziko, že natrafíte na neseriózne spoločnosti.

Overte si výšku úrokov, pozor na zámenu ročnej a mesačnej úrokovej sadzby a tiež dobu splácania. Pokiaľ je to možné, usilujte skôr o bankovú pôžičku, najlepšie od známej spoločnosti. Nikdy neplaťte vopred žiadne poplatky.

Kde získať pôžičky bez dokladovania?

Historicky túto pôžičku ponúkali len nebankové spoločnosti. V súčasnosti ju už postupne nachádzame aj medzi bankovými produktami. Stále platí pravidlo, že v banke ju zoženieme výhodnejšie, ale zložitejšie. Jednou z možností je pôžička od Sberbank TU.Americká hypotéka

Častokrát sa stretávame s požiadavkami úverových spoločností na dodatočné zabezpečenie pôžičky nehnuteľnosťou. Potom hovoríme o americkej hypotéke, ktorá je na čokoľvek, ale s ručením nehnuteľnosťou.Menšie pôžičky bez príjmu

Ak hľadáte pôžičku bez príjmu v rádoch několika stovek eur, potom prichádza do úvahy aj pôžička pred výplatou, ktorá je však len na mesiac.

Všetky práva vyhradené AAAPôžičky.sk, (c) 2024 Ing, Radek Šmach   |  Kontaktné informácie

Podmienky používania a ochrana osobných údajov